Historia nietypowej umowy

Hunter to pierwszy tom serii Boston Belles, stanowiącej idealną propozycję dla fanek niebanalnych romansów. Zaskakująca historia dwójki osób, których nie powinno nic łączyć, a jednak los bywa przewrotny.

Dwójka z dwóch różnych światów

Hunter – tom 1 serii Boston Belles (https://www.taniaksiazka.pl/hunter-boston-belles-tom-1-l-j-shen-p-1563288.html), której autorką jest L.J. Shen, to historia dwójki osób ceniących w życiu całkiem inne wartości. Sailor marzy przede wszystkim o wyjeździe na olimpiadę. Jej życie stanowią głównie treningi łucznictwa i w walce o marzenia, nie pozwala sobie na nawet najmniejsze rozproszenie. Unika imprez, nie myśli o związkach, jest zorganizowana i pracowita. Hunter z kolei wyznaje w życiu całkiem inne zasady, a przy tym, jako dziedzic fortuny, nie musi ciężko pracować na swoje marzenia. Można by powiedzieć, że drogi tej dwójki nigdy nie powinny się ze sobą przeciąć, za jednak za sprawą nietypowej umowy, oboje zamieszkali pod jednym dachem.

Do kogo kierowana jest seria?

Hunter to idealna propozycja dla wiernych fanek twórczości L.J. Shen, ale też wszystkich czytelniczek szukających w lekturze romantycznej nieoczekiwanych zwrotów akcji, jak i wielkich namiętności. Tom 1 stanowi wprowadzenie do serii Boston Belles, od której nie sposób będzie się oderwać. Doskonała propozycja zarówno dla nastolatek, jak i dorosłych kobiet, która od początku do końca utrzyma czytelniczkę w pełnej napięcia niepewności.

Autorka wielu popularnych książek

 L.J. Shen to amerykańska pisarka, która z każdym rokiem zyskuje na popularności. Jej książki zostały uznane za bestsellery przez USA Today oraz Washington Post. Poza serią Boston Belles, jest też znana z takich tytułów, jak Odcień Północy, The Monster, czy innej serii – All Saints High. Ceniona nie tylko przez wierne i zasłużone grono fanów, ale również krytyków literackich. Przez dużą część swojego życia podróżowała po świecie i jak sama przyznaje, należy do osób czerpiących ogromną radość z prostych rzeczy. Jako pisarka, sama poświęca dużo wolnego czasu na czytanie, które stanowi jedną z jej pasji.